Explore 4 — це міцний, повністю водонепроникний ліхтар, який стане ідеальним супутником під час активного відпочинку як на землі, так і на воді. Він має три світлодіодні лампи різних кольорів і працює від батарейок 3x AAA, які забезпечують тривалий час горіння. Він має яскравість 400 люмен, захист від води за стандартом IPX7, три кольори світла, гнучкі варіанти кріплення та режим миготіння SOS.
ВАЖЛИВІ СВІТЛОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Чи любите ви активний відпочинок на свіжому повітрі, як-от піші прогулянки, скелелазіння, альпінізм, катання на байдарках або вітрильний спорт? Explore 4 має три світлодіодні лампи різних кольорів; білий, червоний і помаранчевий. Біле світло є стандартним світлом для активного відпочинку та повсякденного використання. Червоне світло допомагає зберегти ваш нічний зір і ідеально підходить для перебування в гірських хатах, для полювання тощо. Помаранчеве світло оптимально підходить для читання карт і дозволяє бачити червоні контурні лінії під час навігації в морі.
Explore має яскравість 400 люмен і три налаштування освітлення з режимом супернизького рівня (10 люмен). Ця настройка освітлення дає вам ще довший час горіння та ідеально підходить для читання, роботи на близькій відстані та коли ви хочете заощадити заряд акумулятора. Якщо вам потрібен затишний наметовий або човновий ліхтар, просто помістіть налобний ліхтар у сумку для зберігання, що входить до комплекту. Куди б вас не завела ваша наступна пригода і яким би видом діяльності ви не хотіли займатися, Explore 4 буде готовий досліджувати це разом з вами.
Якщо сталася аварія, фари Explore мають вбудований режим миготіння SOS. Це сигнал лиха азбукою Морзе, який використовується на міжнародному рівні, який спочатку був створений для морського використання. Сьогодні це міжнародний сигнал для порятунку та отримання допомоги.
ВОДОНЕЗАХІДНІ налобні ліхтарі Explore створені для пригод – як на землі, так і на воді. Налобні ліхтарі на 100% водонепроникні (IPX7), що означає, що їх можна занурювати у воду на глибину до 1 метра на 30 хвилин.
За допомогою затискача для шолома/ременя, що входить до комплекту, ви можете зняти блок ліхтаря з оголов’я та прикріпити його до шолома, ременя або до рюкзака.
Виберіть Explore 4, якщо ви віддаєте перевагу налобному ліхтарю, який працює від лужних батарейок, які ви можете змінити під час тривалих пригод.
Особливості
Технічні характеристики
НАЗНАЧЕНИЕ | Хайкинг, Трекинг, Водный туризм, Кемпинг, Рыбалка, Охота |
---|---|
ДЛЯ КОГО | Унисекс |
Цвет: | nc |
Войти в систему
Создать новый аккаунт